Jak vydělávat blogem

Nauč se živit svým koníčkem odkudkoliv na světě.

wave

Michal Majgot

Autor

Jmenuji se Michal Majgot a jsem affilák, internetový podnikatel a bloger.

Na svém blogu pomáhám čtenářům vydělávat přes internet. To je téma, do kterého jsem ponořený od roku 2008, kdy jsem se po těžké autonehodě musel začít zajímat o to, jak vydělávat z postele. Jinak to nešlo.

Zkoušel jsem různé reklamy, zkoušel jsem AdSense, affiliate marketing (prodej čehokoliv na internetu za provizi) a zkoušel jsem i vlastní digitální produkty.

Na blogu jsem nabízel svůj e-book, placené členství, vzdělávací kurz a spolu s programátorem Honzou jsme dokonce vytvořili a provozujeme SaaS aplikaci na správu financí. Vlastní produkty mi na blogu opakovaně přinesly statisíce měsíčně, aniž bych měl velkou návštěvnost.

V affilu se mi hodně dařilo i hodně nedařilo. Zažil jsem dny, kdy jsem byl v zisku 30 tisíc korun a dny, kdy jsem byl 30 tisíc ve ztrátě. Ve finále se mi ale podařilo ve třech různých affil oborech dosáhnout na šestimístné měsíční příjmy.

Rekord je zatím cca 700 tisíc obrat za měsíc u jedné kampaně, na které jsem pracoval se společníkem. Zažil jsem naopak i slušné pády. U jedné kampaně z 90 tisíc měsíčně prakticky čistého zisku na 500 korun měsíčně. Utratil jsem miliony korun na to, abych otestoval, co funguje a co ne. Tyto zkušenosti dnes různou formou předávám ostatním.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
wave

100% Garance spokojenosti

V případě, že s kurzem nebudete z nějakého důvodu spokojeni, vrátím vám bez keců peníze zpátky.